Sağlık beyanı, organizasyon öncesi tüm katılımcılardan alınmaktadır. Sağlık durumunuzla ilgili kendi kontrolünüzü yapmanız amaçlı eklenmiştir.

Sektör Ligi Organizasyon Komitesine, 

Sağlık durumumun spor yapmaya elverişli olduğunu, daha önce aşağıdaki rahatsızlıklardan şikâyetçi olmadığımı, tedavi görmediğimi, bunlarla ilgili ameliyat geçirmediğimi ve sağlık raporu almak istemediğimi, bu rahatsızlıklar sebebiyle sağlık durumumda meydana gelecek, vefat dâhil olmak üzere, tüm olumsuz değişiklik ve rahatsızlıkların kendi sorumluluğumda bulunduğunu, organizasyonun bu durumlardan sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan ederim. 

 

Daha önce aşağıdaki hastalıklardan şikâyetçi oldunuz mu?

Evet

Hayır

Dolaşım sistemi bozuklukları (Kalp problemi, romatizma, yüksek tansiyon, damar problemleri gibi)

 

 

Solunum sistemi bozukluğu (tüberküloz, astım, pünomoni gibi)

 

 

Sinir sistemi ve akli dengesizlikler (epilepsi, çeşitli ataklar, baş ağrıları, depresyon gibi)

 

 

Diyabet, kanser, kan veya salgı bezi hastalıkları, göz, kulak, deri problemleri.

 

 

Açıklanamayan gece terlemeleri, ani kilo kaybı, kronik ve tekrarlayan ishal.

 

 

AIDS bağlantılı kan testi yaptırdınız mı veya kan verme isteğiniz ret oldu mu?

 

 

Daha önce hiç hastanede tedavi gördünüz mü veya ameliyat oldunuz mu?

 

 

 

Cevabınızın evet olduğu şıkları ve/veya bunların dışında bir rahatsızlığınız varsa kısaca açıklayınız:

...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

           

Lig öncesinde, esnasında otel ve maç sahaları sınırları içerisinde, dışarısında görüntülü ve sesli kayıtlarımın alınmasını, bunların tanıtım amaçlı kullanılmasını onaylıyorum. Ses ve görüntü kayıtlarımın tüm mülkiyet hakları Sigorta Sektör Ligi organizasyonuna aittir.